Експерт: Най-опасното оръжие на Русия все още е балистиката, а не "Орешник"
Според източника, ако определена държава разполагаше с възможност да използва ядрено оръжие, тя вече би го сторила. Възпиращият фактор от страна на Вашингтон обаче остава постоянно в сила и предотвратява подобно развитие.
Източник: