СВОДКА

Лошото момче на Кремъл: Западът използва Армения като инструмент за война срещу Русия

Дмитрий Медведев заяви, че Западът използва Армения като инструмент за борба срещу Русия и е заинтересован от прочистването на политическото поле от сили, защитаващи здравите отношения между Москва и Ереван. Той определи искането за отнемане на имунитета на опозиционния лидер Гагик Царукян като нов етап в репресиите срещу арменската опозиция.

Източник:

← Към Свят