СВОДКА

Кой печели, когато ректорите се делят?

Разколът сред българските университети, който избухна с напускането на 15 висши училища от Съвета на ректорите, отвлича вниманието от по-важния въпрос за качеството на обучението. Очаква се това само да влоши допълнително и без това накърнената репутация на висшето образование в страната.

Източник:

← Към България