Оцелял оцелял при ужаса на "Челопешко шосе": Автобуса тръгва и в момента, в който тръгва, се виждат колите се удрят с двеста
Данаил Бендурски, който беше сред най-тежко пострадалите при катастрофата на "Челопешко шосе", разказа, че автобусът е спрял на спирка, а при потеглянето коли са се ударили с огромна скорост, като той е загубил съзнание. След като се свестил, видял огън в задната част и предупредил пожарникарите, а после успял да позвъни на сестра си, преди разговорът да прекъсне. Пострадалият изрази надежда за справедливост.
Източник: