СВОДКА

Олег Невзоров: Продължаваме да работим, Варна е мой втори дом

Украинският бизнесмен Олег Невзоров обяви, че неговата корпорация продължава да работи нормално и да изпълнява всички поети задължения, въпреки мащабните проверки в града. Той подчерта, че лично и екипът му оказват пълно съдействие на държавните институции и органите на реда. Невзоров допълни, че Варна се е превърнала в негов втори дом и той продължава да инвестира в града.

Източник:

← Към Икономика