СВОДКА

Стоичков след среща с Марко Рубио: Впечатлен съм от него

Христо Стоичков се срещна с държавния секретар на САЩ Марко Рубио на мач от световното първенство и сподели впечатленията си във Фейсбук. Той заяви, че Рубио проявява голям интерес към футбола и попитал легендите за развитието на играта в САЩ, а Стоичков му разказал за опита си от 1994 година.

Източник:

← Към Крими