Жребият за Втора лига ще бъде изтеглен в понеделник
Жребият за новия сезон на футболната Втора лига ще бъде изтеглен в понеделник, 29 юни, от 19:00 часа в хотел "Рамада" в София, като церемонията ще бъде излъчена на живо по DIEMA SPORT. Очаква се в първенството да участват 18 отбора, след като Черноморец Балчик и Локомотив Мездра се отказаха от място във втория ешалон.
Източник: