Софийската филхармония свири Брамс под палката на маестро Емил Табаков и чужди солисти
Софийската филхармония представя на 17 септември вечер, посветена на Йоханес Брамс, с диригент Емил Табаков. В програмата са включени рядко изпълняваният Двоен концерт за цигулка и виолончело с корейския цигулар Едуин Ънг Су Ким и унгарския виолончелист Ищван Вардаи, както и монументалната Първа симфония на композитора.
Източник: