СВОДКА

Граждани с апел към кмета Благомир Коцев заради препълнени кошчета в центъра на Варна

Жители на Варна сигнализират в социалните мрежи за силно замърсяване около площад "Съединение", където пейките и фонтана са затрупани с отпадъци, а кошчетата са препълнени. Те призовават общинската администрация и кмета Благомир Коцев за по-ефективна поддръжка и редовно сметоизвозване в централните зони. От своя страна кметът Коцев уверява, че сметосъбирането в града ще продължи и след изтичането на текущия договор на 5 юли.

Източник:

← Към България