Бойко Борисов: България беше финансов отличник, а сега е в наказателна процедура
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че България е била финансов отличник в Европа по време на неговото управление, а сега още първия месец е влязла в наказателна процедура. Той подчерта, че тогава страната е усвоявала над 99,8% от еврофондовете и е излязла на излишък въпреки тежките кризи, докато сегашният кабинет не поема отговорност и допуска дефицити.
Източник: