СВОДКА

Фабио Канаваро: „Болката от поражението е голяма, но гордостта ми към отбора е още по-голяма“

Узбекистан отпадна от Световното първенство в Северна Америка след загуба с 1:3 от Демократична република Конго, без да спечели точка в групата. Селекционерът Фабио Канаваро заяви, че болката от поражението е голяма, но гордостта му от отбора е още по-голяма, като подчерта, че играчите са дали сърцата си на терена.

Източник:

← Към Спорт