СВОДКА

Борисов ще прави алтернативен кабинет с 'нови умове'

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов обяви в Кюстендил, че партията подготвя алтернативно правителство с нови лица чрез националната академия "Новите умове", като бъдещите министри ще бъдат избрани след състезание. Той критикува предложения от "Прогресивна България" бюджет, като заяви, че вместо да обяснят необходимостта от изравняване на финансите, те продължават да говорят едно и също и увеличават разходите за фирми, които определят като олигарси.

Източник:

← Към Политика