СВОДКА

Борисов обяви: ГЕРБ гради алтернативно правителство за деня, в който ще управляваме

Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов заяви, че е спокоен за бъдещето на партията, тъй като в нея непрекъснато идват нови хора, и обяви, че ГЕРБ гради алтернативно правителство, за да даде избор на избирателите. Той разкритикува настоящото управление, като посочи, че то дава с 2 млрд. повече на фирми, които преди нарича олигарси, и припомни, че ГЕРБ е правил компромиси за влизане в еврозоната. Борисов отправи критики и към президентската институция, както и към бивши министри, които според него се държат така, сякаш току-що са започнали работа.

Източник:

← Към Политика