От отличник във финансовата сфера, България вече е с реална наказателна процедура, коментира Бойко Борисов в Кюстендил
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов коментира в Кюстендил, че България, която преди е била отличник във финансовата сфера, вече е с реална наказателна процедура. Той припомни, че по време на управлението на ГЕРБ страната е усвоила над 99,8 процента от еврофондовете и е разплатила над 60 милиарда лева, докато сега още първия месец е влязла в наказателна процедура. Борисов подчерта, че тогава са успели да затегнат коланите и да излязат на излишък дори в най-тежката финансова криза.
Източник: