Архимандрит Евтимий е новият председател на Църковното настоятелство в храм "Свето Преображение Господне" в район "Тракия" в Пловдив
Архимандрит Евтимий официално пое духовното ръководство на храм "Свето Преображение Господне" в пловдивския район "Тракия" с тържествена света литургия, събрала множество миряни, гости и кмета Георги Гатев. В първото си служение новият духовен водач отправи послание за вяра и добротворство, а кметът му пожела здраве и мъдрост в служенето. Събитието премина в атмосфера на духовна радост и надежда за благословено бъдеще на общността.
Източник: