Бойко Борисов: Трябва да убедим хората, че ГЕРБ може да управлява добре
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов разкритикува политическата ситуация в страната, като заяви, че всички „берат плодовете на своята глупост” заради забавянето на влизането в еврозоната. Той подчерта, че целта на партията му е да работи за развитие и образование в нормална обстановка. Борисов допълни, че ГЕРБ трябва да убеди хората, че има възможност да управлява добре.
Източник: