СВОДКА

Фабио Канаваро: Не обичам да губя и е нормално да съм ядосан. Играчите ми обаче дадоха всичко от себе си

Селекционерът на Узбекистан Фабио Канаваро похвали играчите си, въпреки загубата с 3:1 от Демократична република Конго в третия кръг от груповата фаза на Световното първенство. Дебютантът на шампионата приключи участието си без спечелена точка, а Канаваро отбеляза, че отборът е допуснал грешки, но футболистите са дали всичко от себе си. Той добави, че страхът от победата се е прокраднал и тимът не успя да се възползва от пространствата в атака.

Източник:

← Към Спорт