СВОДКА

Любо Киров: България страда много от култа към „хитрия“ и тариката

Любо Киров заяви, че България страда много от култа към „хитрия“ и тариката, като най-опасна е не пропагандата, а доброволното отказване от лична съвест и мисъл. Той определи омразата като най-лесния начин да бъдеш управляван. Новият му албум „Футурофония“ е посветен на страха да не загубим човешкото в себе си сред всички технологии.

Източник:

← Към Култура