СВОДКА

Селекционерът на Д.Р. Конго: Ще се подготвим за мача с Англия по възможно най-добрия начин

Селекционерът на ДР Конго Себастиен Десабре обяви, че отборът ще започне незабавна подготовка за плейофния мач срещу Англия на Световното първенство. След победата над Узбекистан с 3:1 специалистът похвали играчите си и заяви, че въпреки изоставането в резултата, свежите сили в състава са дали предимство. Десабре подчерта, че успехът е от голямо значение за страната и отразява добрия имидж на ДР Конго.

Източник:

← Към Спорт