Григор Димитров и Серина Уилямс с емоционална прегръдка на старта на "Уимбълдън"
Григор Димитров и Серина Уилямс се срещнаха на тревните кортове на "Уимбълдън" и си размениха емоционална прегръдка, която предизвика вълна от коментари. Българинът, който през 2014 г. стигна до полуфиналите, получи "уайлд кард" за основната схема, а седемкратната шампионка Серина Уилямс се завръща след пауза в кариерата си. Сърдечната среща символизира уважението между двама шампиони и духа на турнира.
Източник: