Александър Вучич по време на митинг на управляващата партия в Сърбия: Това вероятно е последният път, в който говоря пред вас като президент на републиката
Сръбският президент Александър Вучич заяви по време на митинг на управляващата Сръбска прогресивна партия пред парламента в Белград, че това вероятно е последният му път да говори като президент и че след няколко седмици ще подаде оставка. Той подчерта, че е служил вярно на страната си от 14 години и никога не се е интересувал от чужди интереси. Вучич също така обяви, че листата на управляващите за парламентарните избори ще се казва "Единна Сърбия" и критикува протестиращите, определяйки студентите като играчки в ръцете на политиците.
Източник: