Кулинарни шедьоври и шеф готвачи на Празника на черешата в Кюстендил
Третият ден от Празника на черешата в Кюстендил е изцяло посветен на кулинарното изкуство, като над 30 читалища представят традиционни и модерни ястия с череши. Гостите могат да се насладят на кулинарна демонстрация от шеф Петър Петрушев и шеф Никола Симеонов, както и на концертна програма и арт-ателиета. Организатор на събитието е Община Кюстендил с подкрепата на Института.
Източник: