Акция на АМ "Тракия": Иззеха голямо количество фентанил край Пловдив
При акция на криминална полиция в Пловдив на автомагистрала "Тракия" са иззети над 505 грама фентанил. Веществото е открито при щателна проверка на лек автомобил, а водачът и спътникът му са задържани. По случая е образувано досъдебно производство.
Източник: