Винъс Уилямс: Нямам търпение отново да играя със Серина на Уимбълдън
Винъс Уилямс заяви, че няма търпение отново да си партнира със сестра си Серина на двойки на "Уимбълдън", където двете ще играят заедно за първи път от десет години след получена "уайлд кард". Винъс отбеляза, че въпреки впечатляващата си кариера, напрежението преди мачове е неизбежно, но преодоляването му прави спорта специален. Серина Уилямс също ще се завърне на сингъл за първи път от четири години, като в първия кръг ще срещне австралийката Мая Джойнт.
Източник: