СВОДКА

Заловиха над половин килограм фентанил на АМ „Тракия“ край Пловдив

Над 500 грама фентанил са иззети при полицейска акция на автомагистрала "Тракия" край Пловдив. Водачът на автомобила и негов спътник са задържани по случая, а по-късно е образувано досъдебно производство.

Източник:

← Към Крими