Лудогорец разгроми НСА и спечели Купата на България при жените
Женският отбор на Лудогорец (Разград) спечели Купата на България по футбол, след като разгроми НСА с 4:0 на финала в Севлиево. По пътя към трофея тимът елиминира Локомотив (Стара Загора) с 3:0, а съперникът отстрани Пълдин (Пловдив) с 5:0. Това е пореден успех за разградчанки, които по-рано тази година за пръв път в историята си спечелиха и държавното първенство.
Източник: