Мадисън Кийс покори Ийстбърн за трети път
Мадисън Кийс спечели за трети път тенис турнира в Ийстбърн, след като надигра германката Татяна Мария със 7:5, 6:4 за час и 33 минути. С този успех американката се нарежда сред легендите на надпреварата, присъединявайки се към Крис Евърт и Мартина Навратилова с три или повече трофея в Ийстбърн, а това е и четвъртата ѝ титла на тревна настилка.
Източник: