Тодор Симов: Надявам се да имаме повече футболисти за следващите контроли
Тодор Симов, старши треньор на Ботев Враца, изрази задоволство от играта на отбора си въпреки равенството 1:1 с Левски в първата контрола от подготовката. Той отбеляза, че отборът има проблеми с окомплектоването на състава и очаква пристигането на нови футболисти, но най-важното е, че няма контузени. Симов подчерта, че победата в контролата не е толкова важна, колкото изграждането на форма за официалните мачове.
Източник: