Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов откри в Ямбол Държавното първенство по скокове на батут
Министърът на младежта и спорта Енчо Керязов откри Държавното първенство по скокове на батут в Ямбол, което се провежда в обновената спортна зала „Диана“. В словото си той сподели, че залата е била негов втори дом в детството и подчерта, че спортът изгражда характер и изисква постоянство и труд. Керязов благодари на родителите за подкрепата и заяви, че осигуряването на условия за тренировки е важна задача за силна България.
Източник: