Старите другари Григор и Серина с приятелска прегръдка на "Уимбълдън"
Най-добрият български тенисист Григор Димитров се срещна с американската легенда Серина Уилямс на кортовете на "Уимбълдън", където двамата възобновиха близкото си приятелство с дълга прегръдка. И двамата получиха "уайлд кард" за основната схема на турнира от Големия шлем в Лондон. Моментът беше заснет на видео и бързо набра популярност в социалните мрежи.
Източник: