СВОДКА

„Оставка“ и „Тук не е Москва“: Протест срещу правителството в центъра на София

Протестиращи срещу правителството блокираха движението по централни софийски булеварди с викове „Оставка" и „Тук не е Москва". Организаторите критикуваха президента Румен Радев за държавния бюджет, за противоречивите действия относно оръжейната помощ за Украйна и за закриването на две парламентарни комисии. Полиция не допусна демонстрантите до входа на Министерския съвет, като протестът е бил предварително уведомен в Столичната община.

Източник:

← Към Политика