СВОДКА

Първата винена дегустация на музей-кораб „Радецки“ се състоя днес с вината на 13 изби от региона

Първата винена дегустация на музей-кораб „Радецки“ се състоя в Козлодуй като част от Фестивала на дунавското вино, с участието на 13 български изби от Северозападна и Централна Северна България. Целта на събитието е популяризиране на вината от Дунавския регион и развитие на винения туризъм, а тази година се отбелязват и 60 години от пускането на кораба по вода.

Източник:

← Към Култура