Протестиращи против правителството затвориха движението по булевардите „Дондуков“ и „Цар Освободител“ в София с викове „Оставка“
Протестиращи срещу правителството блокираха движението по булевардите "Дондуков" и "Цар Освободител" в София, скандирайки "Оставка" и "Тук не е Москва". Организаторът Манол Глишев критикува премиера Румен Радев за държавния бюджет и за това, че лъже относно спирането на оръжейната помощ за Украйна. Ораторът Методи Лалов заяви, че България няма да служи на Путин, и обвини Радев в лъжи и страх от хората.
Източник: