СВОДКА

Протест срещу кабинета "Радев" започна в столицата

Над 900 души са заявили участие в протест пред Министерския съвет срещу управлението на кабинета "Радев", а близо 8000 са проявили интерес. Организаторите определят президента като "руски агент" и критикуват правителството за бездействие срещу олигархията, липса на отчет за плащанията към "Боташ" и неприемлив държавен бюджет. Демонстрацията, която започна в 18:30, протича мирно под слогана "АНТИрадев".

Източници (3):

← Към Политика