След като отчетоха договора с "Боташ" едва ли не като успех, сега управляващите са готови да го „надграждат“
След като представяха договора с турската компания "Боташ" като успех, управляващите вече планират неговото "надграждане", въпреки че той се смята за един от най-неизгодните енергийни ангажименти на България. Президентът Румен Радев все по-категорично обвързва политическия си капитал с този модел на енергийни решения, което според анализаторите го лишава от образа на самостоятелен коректив.
Източник: