СВОДКА

Отново се появи мазут по родното море, туристи го събират по плажа, целите омазани

Мазутни петна отново се появиха по плажа в Синеморец, след като Министерството на транспорта обяви предишните замърсявания за стар теч. Аниматорът Тео Ушев разкритикува министрите, че не посещават засегнатите зони и предупреди, че екологичната катастрофа ще унищожи туристическия сезон.

Източник:

← Към България