СВОДКА

4 американски самолета са излетели от Летище София

Четири американски самолета вече са излетели от Летище „Васил Левски“ в София, като до понеделник се очаква да отлетят всички останали. Преди дни премиерът Румен Радев съобщи, че машините ще напуснат летището до края на юни, а правителството удължи срока на пребиваването им до 30 юни. В края на февруари служебният министър на отбраната уточни, че на летището са разположени до 15 самолета, като броят им се променя ежедневно.

Източник:

← Към Политика