Българските таекуондисти грабнаха 70 медала на Балканското в Зренянин
Българските състезатели спечелиха общо 70 медала от Балканското първенство по олимпийско таекуондо в сръбския град Зренянин, като завоюваха 28 златни, 18 сребърни и 24 бронзови отличия във всички възрастови групи. Така те затвърдиха водещите позиции на страната в региона, а медалистите бяха от клубовете Нерон, СК Финикс, Таекуондо Фитнес, Гладиатор, Кентавър и редица други.
Източник: