Катастрофа между два автомобила в София
Два автомобила са катастрофирали на бул. "България" и ул. "Флора" в София, след като единият водач е отнел предимство. При инцидента е пострадала 58-годишна жена, която се е возила в автомобила с отнето предимство. На място са пристигнали екипи на пожарната и линейка.
Източник: