СВОДКА

"Той неслучайно е на тази земя": Бебе оцеля след половин година в интензивно отделение в "Майчин дом"

Петя Радулова, началник отделение в Клиниката по неонатология на СБАЛАГ, заяви, че преди пет години оцеляването на такова бебе е било немислимо. Днес обаче напредъкът в медицината позволява спасяването на изключително недоносени деца.

Източник:

← Към Здраве