СВОДКА

Славия: Благодарим за подкрепата!

Футболната общност в България се обедини в подкрепа на "Славия" след трагичната катастрофа на АМ "Тракия", при която загинаха две деца от школата на клуба. От тима благодариха на всички клубове, организации и привърженици за безбройните съболезнования и думи на съпричастност. В изявлението си от "Славия" подчертаха, че в подобни моменти човечността и уважението към човешкия живот са над всичко.

Източник:

← Към Крими