Четири американски самолета са напуснали летище „Васил Левски, останалите – до дни
Четири американски самолета вече са напуснали летище "Васил Левски" в София, като останалите ще отлетят поетапно до понеделник. Министър-председателят Румен Радев потвърди, че всички американски машини ще напуснат летището до края на юни, подчертавайки, че САЩ остават стратегически съюзник на България в сигурността и ключов партньор в редица области.
Източник: