Стартира поетапното изнасяне на американските самолети от летище "Васил Левски"
Поетапното изнасяне на американските самолети от столичното летище "Васил Левски" вече е започнало, като четири самолета са напуснали аерогарата. Очаква се от понеделник, 29 юни, постепенно да отпътуват и останалите машини. Правителството беше удължило престоя на американските военновъздушни сили, които включваха около 15 самолета на територията ни, до края на месец юни.
Източник: