Автомобил изгоря на магистрала "Хемус"
Автомобил изгоря на автомагистрала "Хемус" малко след излизане от София, съобщава БНТ. Инцидентът е станал около 11 часа на 35-ия километър в посока Варна, като няма данни за катастрофа или пострадали.
Източник: