Част от американските военни самолети отлетяха от Летище „Васил Левски“, съобщиха от Министерството на отбраната
Четири американски военни самолета вече са излетели от Летище „Васил Левски" в София, като до понеделник поетапно ще отлетят всички. Премиерът Румен Радев съобщи, че изтеглянето ще приключи до края на юни, като подчерта, че САЩ остават стратегически съюзник на България в сигурността и ключов парттьор в енергетиката, икономиката и технологиите.
Източници (2):