Нефтохимик благодари на спонсорите, отчете постигнатото и очерта целите за бъдещето
Футболният клуб Нефтохимик организира коктейл, за да благодари на спонсорите, подкрепили отбора в последните четири години от изкачването му от "Б" Окръжна група. Ръководството на клуба връчи плакети и шалчета на присъстващите, като специални благодарности бяха отправени към Община Бургас и Пламен Киряков за тяхната подкрепа. По време на събитието беше представена структурата на клуба, в чиято детско-юношеска школа тренират около 220 деца.
Източник: