СВОДКА

Солбакен защити решението да остави Холанд и Йодегор на пейката

Селекционерът на Норвегия Столе Солбакен защити решението си да остави звездите Ерлинг Холанд и Мартин Йодегор на пейката при загубата с 1:4 от Франция в груповата фаза на Световното първенство. Той обясни, че целта е била отборът да бъде максимално свеж за 1/16 финала срещу Кот д'Ивоар, като добави, че няма съжаления за резултата.

Източник:

← Към Спорт