СВОДКА

Доналд Тръмп върна енергийните санкции срещу Москва, Европа ще усети удара най-силно

САЩ въведоха временни изключения от петролното ембарго на 12 март като спешна реакция. Причината е геополитическото напрежение с Иран и последвалата блокада на стратегическия Ормузки проток.

Източник:

← Към Свят