СВОДКА

Биелса след отпадането на Уругвай: Заслужавахме седем точки, взехме две

Селекционерът на Уругвай Марсело Биелса изрази разочарование след загубата с 0:1 от Испания на Световното първенство, която сложи край на участието на отбора на Мондиал 2026. Той заяви, че отборът е заслужавал повече в груповата фаза, като отбеляза, че са реализирали само две точки вместо седем, и пое отговорност за слабото представяне. Уругвай отпада за втори пореден път още в групите, завършвайки на трето място с две точки.

Източник:

← Към Спорт