СВОДКА

Проверките по морето започнаха, има и нарушения

Министерството на туризма и Комисията за защита на потребителите установиха 11 нарушения по плажове и заведения по морето само за седмица. Министърът на туризма д-р Илин Димитров подчерта, че контролът не е акция срещу бизнеса, а инструмент за защита на коректните практики. Нарушенията са свързани основно с неправилно обозначаване на цени, липса на ценоразписи и менюта, както и с липса на медицински лица и спасители.

Източник:

← Към България